fbpx

Aqua Peel uygulaması ile su basıncı ve vakum gücü kullanılarak medikal bir cilt bakımı 20 dakika gibi kısa bir sürede yapılır.
Tek seferde temizleme, peeling, siyah nokta temizliği, nemlendirme sağlar. Cilt yenileme ve cilt gençleştirme. Lekelerde açılma sağlar ve sivilceye neden olan bakterileri temizler. Tıkanık gözeneklerin ve pürüzlü cildin iyileştirilmesini sağlar.

1. Adım – Temizleme & Peeling
AquaAHA; İçeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) bulunan solüsyon ile AGUAPEEL cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını sağlar.

2. Adım – Ekstraksiyon
AquaSA; İçeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilikasit) solüsyon ile AQUA PEEL Cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Bir çok iltihabı cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.

3. Adım – Hidrasyon & Beslenme
İçeriğinde yatıştırıcı ve nemlendirici aktif maddelerin bulunduğu solüsyon ile Aqua Peel. Cildin ihtiyacına göre 5-10 dk uygulanır. Aqua AHA ve AquaSA basamaklarından sonra cildin yatışması ve bol nem almasına yardımcı olur.