fbpx

benalma1İnsanlar genellikle ben aldırmanın tehlike bir durum olmasına inanmakta ve bu sebeple cerrahi bir müdahale ile ben aldırmaktan korkmaktadırlar. Koterle ben aldırma pek çok işleme göre daha az zahmetli bir ben aldırma yöntemidir. Bu yöntem genellikle benin durumuna bağlı olarak değişen seans süreleri ile uygulanmaktadır.

Koterle ben aldırma böyle düşünen hastalar için de umut ışığı olmuştur. Bu işlemde elektrik enerjisi ile belirli bir oranda ısı oluşturularak ben katmanlar halinde buharlaştırılmaktadır.

Koterle ben aldırma elektrik enerjisi vasıtasıyla bölgede ısı oluşturarak benlerin buharlaşmasını sağladığından, ben ortadan kaldırıldıktan sonra tekrar oluşması sadece tesadüf olabilir. Bu tekniğin herhangi bir yan etkisi bulunmaması büyük avantaj sağlamaktadır.

Kadın erkek genç yaşlı her kesimden insana uygulanabilecek bu yöntem ilk seanstan itibaren belirgin şekilde olumlu sonuçlarını vermeye başlamaktadır. Siz de benlerinizin ortadan kaldırılmasını istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçmelisiniz.