fbpx

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN TEK BİR LAZER….

elitplusElit plus Bugüne kadar Lazer Epilasyon uygulamaları özellikle beyaz tenli kişilerde ve siyah koyu renkli kıl tiplerinde hızla sonuç veren bir yöntemdi. Tüm Lazer Epilasyon uygulamalarında tedaviye başlamadan önce cilt renginin açık renkte olması gerekir, eğer bir bronzlaşma söz konusu ise ten renginin açılması için uzun süre beklenirdi.

AS ESTETİK Türkiye’de ilk kez kullanılan ve dünyanın en iyi “Lazer Epilasyon Cihazı” ödüllü Amerikan malı Cynosure Elite Plus epilasyon cihazları ile aynı anda hem Alexandrite hem Nd:YAG lazer tiplerini bir arada kullanmaya başlamıştır. Alexandrite lazerler açık ten ve koyu kıl tiplerinde mükemmel sonuçlar verirken, Nd:YAG lazerler ise bronz tenlerde en iyi sonuçları vermektedir.
Tüm Lazer Epilasyon ihtiyaçlarınız için bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır !

HIZLI VE EN İYİ SONUÇ İÇİN ….

Cynosure Elite Plus Lazer Epilasyon cihazları büyük çapa sahip el aparatı ile derin penatrasyon ve en hızlı lazer uygulamalarını bir arada sunar. Bu sayede %40 daha hızlanan seanslarınız ile vakit kaybından kurtulurak kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. 7 Farklı spot büyüklüğüne sahip el aparatları ile en özel ihtiyaçlarınızı en optimal sonuçlar ile karşılamaya hazırız. ASESTETİK’te hizmet konforu daima maksimum düzeydedir.