fbpx

laser_epilasyonEğer siz de istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın yollarını arıyorsanız, yalnız değilsiniz.

Birçok insan tüysüz bir vücuda sahip olma hayaliyle tüm hayatlarını etkisiz ve zaman alıcı yöntemlerle harcamaktan yılmış durumda.

Ancak doğru epilasyonun bu kadar zor olması gerekmiyor.

As Estetik yıllar boyunca Lazer Epilasyon ve süreçleri konusunda uzmanlaşmıştır ve istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en iyi metodu olduğu için Lazer epilasyon sisteminin hep arkasında durmuştur.

As Estetik’te bugüne kadar 20 yılda 1 milyondan fazla lazer epilasyon tedavisi yapıldı ve bu sayı siz değerli müşterilerimiz, sunduğumuz tüm avantajları keşfettikçe günbegün daha da artıyor.

LAZER EPİLASYON NASIL YAPILIR?
Tüylerinizden kurtulmak istediğiniz bölgeniz neresi olursa olsun, lazer epilasyon size bu konuda yardımcı olabilir.

Dakikalar içerisinde yüksek konsantrasyonlu enerji kullanarak kıl follikülleri hedeflenir ve kıl köklerinize atış yapılarak istenmeyen tüyleriniz en az acı verecek şekilde yok edilir.

Lazer enerjisi kıldaki pigmentler tarafından çekilir, bu durum tıpkı güneş ışınlarının daha koyu renkli giysiler tarafından daha fazla çekilmesi gibidir. Bu sebeple lazer epilasyon en iyi şekilde açık tenli ciltlere sahip kaba tüylerde sonuç verir.

Bununla birlikte bu ten rengi ve kıl yapısına sahip olmayan insanlarda bile harika sonuçlar alınabilir. Çünkü rakiplerinin birçoğunun aksine As Estetik merkezlerinde daha koyu cilt tonlarına sahip olanlar da dahil olmak üzere çeşitli cilt tiplerini ve cilt tonlarını tedavi etmek için alternatif lazer türü sunulmaktadır.

lazer-epilasyonHerkesin cildi farklıdır, bu nedenle mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlamak için merkezlerimizde yapabileceğiniz ücretsiz konsültasyonda size en uygun epilasyon paketini sizin için özelleştireceğiz.

Seanslarımız esnasında pek çok insan lazer atışının verdiği hissiyatı, bir paket lastiğinin gerdirilerek cildinize şaklatılmasına benzetir fakat işlem esnasında eşzamanlı olarak soğuk hava uygulanır ve işlem öncesinde tercihen kullanılabilecek uyuşturucu krem uygulaması ile hasta konforu maksimize edilir.

Seansınızı takip eden 1 ila 3 hafta arasında uygulama yapılan bölgenizdeki tüyler dökülmeye başlar. Fakat bu süreç bir dizi bakım gerektirir. Lazer epilasyon uygulamasının etkinliğini arttırmak amacıyla vücudun nem dengesini korumalı ve daha başarılı bir dökülme sağlamak için uygulama yapılan bölgeye düzenli aralıklarla scrub/peeling uygulamak tedavinin seyrini olumlu yönde etkileyecektir.

Bu bakımlarla birlikte sonuçların daha ilk seansınızdan sonra bile görülebilmesi, doğru ve düzenli yapılan bir lazer epilasyon uygulamasının ne kadar etkili olabileceğini ispatlar.

Seanslarınız ilerledikçe, gittikçe daha az kıl döngünüz oluşur.

Tüm seanslarınızı uygulamış olmanız çok önemlidir çünkü en yüksek kalıcı kıl azaltma oranını görmenizi sağlar.

Sürekli istenmeyen tüyleriniz için endişelenmeyi bırakın ve artık ipeksi, pürüzsüz bir cildin özgürlüğünü yaşayın.