Alexandrite Lazer Epilasyon

g1

Kıllarınız sizi rahatsız mı ediyor?

Lazer epilasyon uygulamasında lazer enerjisinin hedefi kıl köküdür. Derinin üzerindeki kıl boyunca enerji kıl köküne iner, kıl folükülünü patlatarak kıl oluşumunu önler. Videodaki uygulama Alexandrite Cynosure cihazı ile yapılmıştır. Kıl ve ten yapısına göre 4-8 seans istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Cilt Sağlığı

Sağlıklı bir cilt için …

Cilt hastalıklarına genel olarak dermatoz adı verilir. Bu hastalığa bakan birim dermatolojidir. Cilt hastalıkları birkaç bölüme ayrılmaktadır. Bunlara neden olan sebepler fiziki sebeplerden dolayı oluşan cilt hastalıkları, parazitlerden meydana gelen cilt hastalıkları, mikroorganizmaların neden olduğu cilt hastalıkları çeşitleri alerjik cilt hastalıkları olmak üzere isimlendirilmektedir.

g3

H-100 Gençlik Aşısı

g2

Sudan gelen güzellik

H 100 Aşısı, Derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronic Asit, vitamin, mineral, amino-asit ve yardımcı ek içerikler barındıran profesyonel kullanım ürünüdür.

20 yıldır hizmetinizdeyiz.

Sizden Gelenler

logo1
logo2
logo3
logo4
logo5