fbpx

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen kılların köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Yaklaşık 20 yıldır üzerinde çalışmalar yapılan bu işlem, 1990’ların sonuna doğru ticari olarak yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Doğru Mekan
Kalıcı Çözüm
Detaylı bilgi için

Cynosure Elit Plus

Son yıllarda lazer tedavileri günümüzdeki gelişen teknoloji ile beraber Lazer uygulama alanları estetik uygulamaların vazgeçilmez parçalarından biri olmuştur. Lazer ile yapılan uygulamalar sayesinde estetik cerrahi ameliyatların azalması ya da geciktirilmesinde anlamlı derecede artış olmuştur.

Son Teknoloji
Uzman Eller
Detaylı bilgi için

Alexandrite Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamasında lazer enerjisinin hedefi kıl köküdür. Derinin üzerindeki kıl boyunca enerji kıl köküne iner, kıl folükülünü patlatarak kıl oluşumunu önler. Videodaki uygulama Alexandrite Cynosure cihazı ile yapılmıştır. Kıl ve ten yapısına göre 4-8 seans istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

İstenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz
Çağrı merkezimizi arayarak kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz
Detaylı bilgi için

Nd-Yag Epilasyon

Nd:YAG lazer renkli tüylerin köklerini yakarak kalıcı kıl kaybı yapar. Nd:YAG lazer renge çok duyarlı olmadığından koyu ten rengine sahip olanlar ve bronz teni olanlarda epilasyonda tercih edilir. Çünkü  koyu cildi yakmaz.

Ten rengine göre doktor tavsiyeleri
Kalıcı çözüm uygulamaları
Detaylı bilgi için

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon, bazı kaynaklarda eloktroliz, eloktrolisis olarak da geçebiliyor. Peki elektroliz epilasyon nedir? Bir lazer yöntemi değildir, öncelikle bunu belirtelim; uzun yıllardır kullanılan bir epilasyon sistemidir. İğneli epilasyon nasıl yapılır? Buradaki mantık, lazer epilasyondan farklı olarak kıl köklerine tek tek işlem uygulamaktır.

Uzmanlarımızdan alternatif çözümler
Konforlu mekan
Detaylı bilgi için

Dolgu

Cildin altına kırışıklık, sarkma, izleri gidermek ve şekil vermek için zerk edilen geçici, yarı kalıcı veya kalıcı maddelerdir. Yıllar içerisinde ciltte elastik lif, kollajen lif, yağ tabakası ve hyaluronik asitin azalmasına bağlı olarak kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelir. Özellikle göz, ağız, çene, boyun, burun, alın bölgesinde kırışmalar ve sarkmalar ortaya çıkar. Yüzün orta ve alt kısımlarında sarkma ve kırışıklıklarda dolgu enjeksiyonu başarıyla kullanılabilir. Dolgu enjeksiyonu dudağa daha dolgun ve genç görünüm sağlamak, ciltteki derin yara ve akne izlerini gidermek için de kullanılabilmektedir.

İstediğiniz görünüme kavuşun
Uzun süre kalıcı çözüm
Detaylı bilgi için

PRP

“Platelet Rich Plasma-Platelet (trombosit, pıhtı hücresi) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması” adı verilen tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir. Yeni bir cilt gençleştirme yöntemi olan PRP uygulaması son yıllarda geliştirilmiştir. PRP yönteminde hastadan 8-20 cc kan alınarak santrifüj edilir.

Profesyonel ellerden profesyonel çözüm
Genç görünmek için doktorlarımıza danışabilirsiniz
Detaylı bilgi için

Mezoterapi

Kelime anlamı olarak “meso=orta” ve “terapi=tedavi” meydana gelip ‘orta deri tedavisi‘ anlamına geliyor. İlk defa 1952 yılında Fransa’da Dr. Michel Pistor tarafından tesadüfi bir tedavi sırasında bulunmuştur. O zamandan bu yana etkin bir biçimde kullanılmaktadır. 1987’den itibaren alternatif tıbbın önmeli bir konusu haline gelmiştir.

Mezoterapi son zamanlarda estetik alanında başarıyla uygulanabilen bir tedavidir. Özellikle selülit tedavisinde, bölgesel zayıflamalarda, saç dökülmesi, yüz gençleştirme tedavilerinde mezoterapi uygulanmaktadır.

Saçlarınız mı dökülüyor?
Uzun yılların tecrübesi sizlere yardımcı olur
Detaylı bilgi için

Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek ağı estetiği ameliyatsız yüz germe, canlandırma ve form kazandırma işlemidir. Yer çekimine ve ilerleyen yaşa bağlı olarak zaman içinde oluşan ince çizgiler, aynı zamanda kötü hava koşulları, sağlıksız beslenme ve sık kilo alıp vermeye bağlı olarak, daha da derinleşmeye başlar. Tüm bu süreç özellikle yüz bölgesinde sadece çizgilerin oluşmasına değil, aynı zamanda yanakların ve gıdığın sarkmasına, yüzün giderek ovalleşmesine neden olur. Yüzünüzdeki değişimi eski resimlere bakarak çok daha net bir şekilde anlamaya başlarsınız. Örümcek Ağı Tekniği işte bu noktada estetik cerrahiye alternatif, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulaması olarak cildinizdeki olası sorunları çözümlemenize fayda sağlar.

Ameliyatsız çözüm alternatifleri
10 yaş daha genç görünün
Detaylı bilgi için

İple Yüz Germe

Cilt gençleştirme ve ciltteki sarkmaların tedavisinde özel geliştirilmiş altın kaplama iplikler kullanılarak yapılan işlem ameliyatsız yüz germe işlemi olarak bilinmektedir. Bu metod son yıllarda kullanılmakta olan bir cilt gençleştirme yöntemidir. Herhangi bir anestezi gerektirmez. Bu yöntemde özel üretilmiş altın ipler deri alına yerleştirilir. Haftalar içinde ip çevresinde cildin esnekliğini sağlayan yeni kollajen demetleri oluşur. Deri altına yerleştirilmiş bu ipler cilt altındaki dolaşımın artmasına ve cilde nem veren hyaluronik asit denilen maddelerin artışına yolaçar. Böylece cilt daha genç görünür, sarkmalar ve kırışıklıklarda azalma meydana gelir. Uygulamanın etkisi birkaç hafta içinde başlar ve 2 yıl kadar sürebilir.

Sağlıklı ve genç görünüm elde edin
Son yılların yeni uygulaması
Detaylı bilgi için

H-100 Gençlik Aşısı

H 100 Aşısı, Derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronic Asit, vitamin, mineral, amino-asit ve yardımcı ek içerikler barındıran profesyonel kullanım ürünüdür.

Tek işlemde bir çok uygulama …
Sudan gelen güzellik
Detaylı bilgi için

Kılcal Damar Tedavisi

Kılcal damar veya kapiler vücuttaki en küçük kan damarlarına verilen isimdir. … nedeni kılcal damarların genişlemesi veya büzülmesi neden olmaktadır.

Kılcal damar probleminize doktorlarmızdan çözümler
Lazer ile teknolojik çözümler
Detaylı bilgi için

Leke Tedavisi

Kişinin cilt yapısı ve lekenin derinliğine bağlı olarak bir ya da birden fazla yöntem leke tedavisinde kullanılabilir.

Doktor tavsiyeleri
Cildinizde problem mi var?
Detaylı bilgi için

Cilt Hastalıkları

Cilt hastalıklarına genel olarak dermatoz adı verilir. Bu hastalığa bakan birim dermatolojidir. Cilt hastalıkları birkaç bölüme ayrılmaktadır. Bunlara neden olan sebepler fiziki sebeplerden dolayı oluşan cilt hastalıkları, parazitlerden meydana gelen cilt hastalıkları, mikroorganizmaların neden olduğu cilt hastalıkları çeşitleri alerjik cilt hastalıkları olmak üzere isimlendirilmektedir.

Alerjik ve bir çok etki cildinizi yıpratır
Cildinizin sağlığı için uzman doktor tavsiyeleri
Detaylı bilgi için

Ben Alma

Cildinizdeki gördüğünüz benler zaman kaybetmeden tedavisi  için süreç başlatılmalıdır. Ben tedavisinde genelde radyo-frekans denilen özel cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar ileri teknoloji ile üretilmiş olup, en zorlu benler bile kısa sürede kolayca yok edip atmaktadır.

Radyofrekanslı özel cihazlar
Doktor ve uzman uygulamaları
Detaylı bilgi için
TECRÜBE
20 yıllık tecrübemizin getirdiği güvenle, uzman doktorlarımız ve uzman estetisyenlerimiz size özel çözümler sunuyor.
SAĞLIK
Daima insan sağlığını ön planda tutan anlayışımızla hijen odaklı hizmet kalitemizi sizlerle paylaşıyoruz.
HESAPLI
Yüz binden fazla müşterimizin verdiği satın alma gücüyle, daima en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz.