Aqua Peel

AS Estetik, 1998 yılından bugüne vermiş olduğu güçlü ekip, uzman kadro, modern mimari, ileri tıbbi donanım, ve en son teknoloji ile 4 farklı lokasyonda 31 farklı hizmetimizle estetik alanında güzellik merkezi ve poliklinik hizmetleri sunmaktadır.

Aqua Peel Nedir? 

Aqua Peel uygulaması As Estetik Güzellik Salonu herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmaksızın, ağrısız ve acısız bir şekilde su basıncı ve vakum gücü kullanılarak medikal bir cilt bakımı olarak 20 dakika gibi kısa bir sürede yapılan uygulamanın adıdır. Tek seferde temizleme, peeling, siyah nokta temizliği, nemlendirme sağlar. Cilt yenileme ve cilt gençleştirme. Lekelerde açılma sağlar ve sivilceye neden olan bakterileri temizler. Tıkanık gözeneklerin ve pürüzlü cildin iyileştirilmesini sağlar. Aqua Peel uygulaması ile cildin, bakım için kullanılan ürünlerden daha iyi faydalanabilmesi amaçlanır.

Aqua Peel Aşamaları Nelerdir?

AS Estetik güzellik Salonlarında aqua peel uygulaması üç adımda uygulanır. Bu adımlar; Temizleme & Peeling, Ekstraksiyon, Hidrasyon & Beslenme olarak sıralanır.

1. Adım - Temizleme & Peeling: AquaAHA; içeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) bulunan solüsyon ile AGUAPEEL cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını sağlar. Bu işlemin hemen ardından "Ekstraksiyon" uygulamasına geçilir.

2. Adım - Ekstraksiyon: AquaSA; içeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilikasit) solüsyon ile AQUA PEEL Cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Birçok iltihaptan, cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitden cildin temizlenmesini sağlar. Bu işlemin hemen ardından ise son adım olan "Hidrasyon & Beslenme" adımına geçilir.

3. Adım - Hidrasyon & Beslenme: İçeriğinde yatıştırıcı ve nemlendirici aktif maddelerin bulunduğu solüsyon ile Aqua Peel cildin ihtiyacına göre 5-10 dk uygulanır. Aqua AHA ve AquaSA basamaklarından sonra cildin yatışması ve bol nem almasına yardımcı olur. Tüm bu adımlar sonrasında As Güzellik Salonu tarafından uygulanan adımların sonuna gelinir ve cildinizin iyileşmesi sağlanmış olur.

Aqua Peel Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

As Estetik Güzellik Salonu olarak Aqua Peel yaptırmanın faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Yüzdeki bariz kırışıklıklar, koyu lekeler ve aknelerin giderilmesini sağlar. 
  • Tıkalı gözeneklerin açılması ve gözenek içinin temizlenmesi, pürüzlü cildin hemen iyileştirilmesini sağlar. 
  • Cildin temizlenmesi, nem dengesinin sağlanmasında etkilidir. 
  • Antioksidan etki sağlar. 
  • Çok kısa bir sürede cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar. 
  • As Güzellik Salonu 20 yılı aşkın süregelen tecrübesi ile uygulamaya geçirdiği Aqua Peel ile daha genç görünen, pürüzsüz ve ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olabilirsiniz. 

As Estetik Güzellik Salonu Aqua Peel Uygulamasındaki Farkı Nedir?

As Estetik Güzellik Salonu rakiplerine oranla en büyük farkı 20 yılı aşan deneyimi ve tecrübesidir. Alanında uzman estetisyenlerin yapacağı cilt analiz sonuçlarının sonrasında yapacağımız Aqua Peel uygulaması ile cildinizin adım adım yenilendiğini göreceksiniz. Özenli ve bakımlı bir cilt için işinde özenli ve tecrübeli bir ekiple çalışmak istiyorsanız, sizi As Estetik Güzellik Salonuna bekliyoruz.

-Tanıtımı yapılan içerikler kişiden kişiye , hormonal yapıya göre değişkenlik gösterebilir.

 

Instagram

@aspoliklinigi

@aspoliklinigi
Teklif İste

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.