Cilt Bakımı

AS Estetik, 1998 yılından bugüne vermiş olduğu güçlü ekip, uzman kadro, modern mimari, ileri tıbbi donanım, ve en son teknoloji ile 4 farklı lokasyonda 31 farklı hizmetimizle estetik alanında güzellik merkezi ve poliklinik hizmetleri sunmaktadır.

Cilt Bakımı Nedir? 

Cilt bakımı, cildin ihtiyaçlarına uygun derinlemesine bakım işlemlerinin alanında uzman kişiler tarafından profesyonel ürünlerle uygulanma işlemidir. AS Estetik Güzellik Salonlarında tüm bu uygulama işlemlerini 25 yılı aşan deneyimi ve tecrübesi ile sizlere uygulamaktadır.

 AS Estetik güzellik salonları cildinizin sağlıklı ve güzel görünmesi için temizlik ve bakımına özen göstererek, yaşla birlikte oluşacak kırışıklık ve yıpranmalar gibi cilt bakımına dair her konuda size profesyonel anlamda destek olur. Cildinizde hiçbir problem olmasa bile ayda bir kez cilt bakımı yaptırmak oluşması muhtemel sivilcelerin giderilmesine yardımcı olurken, aynı zamanda hücre onarımını sağlayarak cildinizdeki nem oranının düzenlenmesine yardımcı olur ve ince çizgilerin azaltılmasında etkili sonuçlar verir. 

AS Estetik güzellik hizmetleri olarak cilt bakım işlemlerini kendi ithal ettiğimiz dünyaca ünlü ürün ve kozmetiklerle, uzman estetisyenlerimiz aracılığıyla uygulamaktayız. 

 

Ayda bir kez AS Estetik güzellik salonlarına gelmek ve düzenli cilt bakımı yaptırmak, size ve cildinize yukarıda saydığımız tüm faydaları kazandırıyor olacaktır

 

Cilt Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalıdır? 

Cilt bakımı, günlük ve haftalık olarak evde yapmış olduğunuz bakımlarla başlar. Bu bakım işlemlerinin sürdürülebilir ve sonuç verici olabilmesi için bakım sürecinin aletli profesyonel cilt bakımı ile devam etmesi gerekir. AS Estetik güzellik salonları olarak uyguladığımız aylık ve yıllık profesyonel bakım uygulamalarıyla amacımız, cildinizin daha alt katmanlarına bakım ürünlerini ulaştırılarak cildinizin ihtiyaçlarını gidermek, cildinizin gençliğinin ve tazeliğinin devamlılığını sağlamaktır. Cildin bakım süreci ne yazık ki evde kullanılan ürünler ile sağlanamamaktadır. Bu yüzden sizleri AS Estetik güzellik salonlarına beklemekteyiz. Cildinize ihtiyaç duyduğu gençliği ve tazeliği AS Estetik güzellik salonlarında güzellik  23 yıllık deneyimi ile kazandırın.

Kimler Cilt Bakımı Yaptırmalıdır? 

Gelişimini tamamlayana kadar herkesin cildi kendini yenilemeye devam eder. Ancak cilt, gelişimini tamamladıktan sonra bu yenileme yavaş ilerlediğinden ek uygulamalarla cildi beslemek ve düzenli bakımını yaptırmak gerekir. Bu neden cilt bakımı yaptırmak için gelişimini tamamlamış herkesin AS Estetik güzellik salonlarında bakım yaptırabileceğini söyleyebiliriz. AS Estetik Güzellik Salonlarında yaptıracağınız uygulamalar sayesinde cildinizin daha iyi ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını hedeflemekteyiz. 

-Tanıtımı yapılan içerikler kişiden kişiye , hormonal yapıya göre değişkenlik gösterebilir.

Instagram

@aspoliklinigi

@aspoliklinigi
Teklif İste

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.