Dermaroller

AS Estetik, 1998 yılından bugüne vermiş olduğu güçlü ekip, uzman kadro, modern mimari, ileri tıbbi donanım, ve en son teknoloji ile 4 farklı lokasyonda 31 farklı hizmetimizle estetik alanında güzellik merkezi ve poliklinik hizmetleri sunmaktadır.

Dermaroller Nedir? ( Tanıtımı yapılan içerikler Güzellik Salonu hizmetlerimize aittir. )

Dermaroller, silindirik bir şekilde dönen, başlığı bulunan ve bu başlığın üzerinde mikro düzeyde hazırlanmış ve simetrik olarak yerleştirilmiş 192 ile 240 adet arası değişen çoğunlukla paslanmaz çelikten üretilen (ancak hijyen için titanyum tercih edilmeli) iğnelerden oluşan bir tür tedavi aracıdır. As Estetik Güzellik Salonu bu tedavi, özel olarak hazırlanmış mikro iğnelerin farklı açılar ile işlem yapılacak cilt yüzeyi üzerinde gezdirilerek cilde mikro kanallar açılmasını sağlamak amacıyla uygulanır. Tüm bu işlemler As Estetik Güzellik Salonu tecrübesi ile özenle uygulanır ve cilt yüzeyine herhangi bir zarar vermeden, vücudun yara iyileştirme mekanizması (kollajen, elastin ve hyalüronik asit üretimi) uyarılır. Bu uyarılma sonrasında akne (sivilce) izlerinden geniş gözeneklere, yoğun saç dökülmesinden cilt çatlaklarının giderilmesine kadar pek çok alanda etkili sonuçlar alınır. 

Dermaroller Nasıl Uygulanır? 

As Estetik Güzellik Salonu Dermaroller işlemi; iğneli bir yapıya sahip olduğu için uygulanacak bölgenin (genelde yüz) antibakteriyel özellikli bir temizleyici ile derinlemesine temizlenmesinin ardından cilde uygulanır. As Estetik Güzellik Salonu uzman estetisyenleri Dermaroller’ın üzerinde iğnelerin bulunduğu kısım ile cilt üzerinde doksan derece dik bir açı ile çalışılır ve cildin derinlerine kadar işleyen uygulamayı hayata geçirir. Bu uygulamada amaç bütün cilt yüzeyinde minik kanallar (delilikler) açılmasını sağlamaktır. Aynı bölgenin üzerinden dermaroller ile birden fazla geçilmesinin herhangi bir zararından bahsedilemez. Bu bölgelerin üstüne sürülecek serum, maske ve diğer vitamin içerikli ürünler bu sayede çok rahat bir şekilde cilt tarafından emilecektir.

Dermaroller Ne Sıklıkla Yapılmalıdır? 

Dermaroller uygulaması As Estetik Güzellik Salonu ağırlıklı olarak bir tedavi yöntemi olarak uygulanır. Bu uygulama çoğunlukla haftada bir seanstan oluşan 4 ila 10 seanslık bir sürede yapılır. 5 seans tamamlandıktan sonra 15 günlük ara verilebilir. Sonraki süreç ise As Estetik Güzellik Salonu uzman estetisyenleri denetimi altında ayda bir devam edecek şekilde yapılır. Dermaroller uygulamasına başlamadan önce cildin durumu, hassasiyeti As Güzellik Salonu profesyonelleri tarafından detaylı bir şekilde değerlendirilir ve uygulamanın hangi sıklıkta yapılacağı bu değerlendirmenin ardından belirlenir. 

Dermaroller Uygulamasının Faydaları Nelerdir? 

Dermaroller, sadece yüz bölgesine değil, dudaklar, boyun, dekolte bölgesi, saç derisi ve selülitlerde uygulanabilen bir yöntemdir. Bu uygulama yönteminin faydalarını ise As Estetik Güzellik Salonu olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır.
 • Güneş lekelerini giderir.
 • Sivilce izlerini, akne yaralarını geçirir. 
 • Cilt lekelerini tedavi eder.
 • Dikiş ve ameliyat izlerini giderir.
 • Gözeneklerin küçülmesini sağlar.
 • Gözaltı kırışıklıklarını ve torbalarını azaltır.
 • Dudaklara dolgunluk kazandırır. 
 • Yüzdeki kızarıklıkları azaltır.
 • Cilt çatlaklarını giderir.
 • Saç dökülmesini engeller, kelleşen bölgelerde yeniden saç çıkmasına zemin hazırlar. 
 • Cildi yeniler ve ışıltısını artırır. 

Tüm bu faydalardan, As Estetik Güzellik Salonu tecrübesi ile yararlanmak istiyorsanız sizi de güzellik salonlarımıza bekliyoruz.

-Tanıtımı yapılan içerikler kişiden kişiye , hormonal yapıya göre değişkenlik gösterebilir.

Instagram

@aspoliklinigi

@aspoliklinigi
Teklif İste

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.