İğneli Epilasyon

AS Estetik, 1998 yılından bugüne vermiş olduğu güçlü ekip, uzman kadro, modern mimari, ileri tıbbi donanım, ve en son teknoloji ile 4 farklı lokasyonda 31 farklı hizmetimizle estetik alanında güzellik merkezi ve poliklinik hizmetleri sunmaktadır.

İğneli Epilasyonda AS Estetik Güzellik Salonu Tecrübesi?

AS Estetik Güzellik Salonu, 25 yılı aşkın deneyimi ile 100 yıldan uzun süredir hayatımızda olan en eski epilasyon yöntemi olarak dikkat çeken iğneli epilasyon uygulaması konusunda size özel bir deneyim vadediyor.  

İğneli epilasyon, koyu olan kılların yanı sıra sarı, beyaz, kızıl ve ince olan kıl köklerinde de etkili olan epilasyon yöntemidir. İğneli epilasyon akımla çalışılan bir yöntemdir. Kıl kanallarından gönderilen akım kıl hücresinin yok olmasını sağlar. Tüm bu işlemler uzmanlık gerektiren noktalardır ve uzman estetisyenler tarafından uygulanması önerilir. AS Estetik Güzellik Salonu tecrübesi ve uzmanlığı tam da bu noktada devreye girer ve uygulamayı tercih eden kişinin cilt hassasiyetine göre gerekli akım ayarlamaları yapılarak işleme devam edilir. Yapılan işlemler iğneli epilasyon ile kalıcı çözüme ulaşmak amaçlıdır ve bu konuda AS Estetik Güzellik Salonu oldukça başarılı sonuçlara ulaşmıştır.  

İğneli Epilasyon Uygulaması Nasıl Yapılır? 

AS Estetik Güzellik Salonu tarafından İğneli Epilasyon uygulaması; ince ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması şeklinde yapılır. Yakma işlemi sonrası tahrip olan kıl, sonraki aşamada cımbızla çekilerek alınır. Bu işlemin ardından deriden sokulan bir iğne yardımıyla kıl köküne elektrik akımı verilir ve bu akım kıl kökünü yakarak harap eder. Yanmış kıl bir cımbız yardımıyla alınır ve her kıl için bu işlem tekrarlanır. İğneli epilasyon uygulamasının süresi bu nedenle kıl yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Özellikle yoğun kıl bulunan bölgelerde uygulanması uzun zaman alır. Uzun ve dikkatli bir süreci kapsaması itibariyle yapan kişinin bu konuda uzman olması iğneli epilasyondaki en önemli noktadır. Çünkü uygulama esnasında iletilen akım tam kıl köküne verilemezse uygulamadan sonuç alınamaz. AS Estetik Güzellik Salonu 20 yıllık deneyimi ile yapılan uygulamadan en etkili sonucu almanızı sağlayacak uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Her kişiye özel bir iğne kullanılması, uygulamaların titizlikle gerçekleşmesi ve dikkat kaybının bir an bile yaşanmaması AS Estetik Güzellik Salonu bünyesindeki estetisyenlerin en önem verdiği konular arasındadır. 

İğneli Epilasyon Kaç Seans Olarak Uygulanır? 

AS Estetik Güzellik Salonu, iğneli epilasyon uygulamalarındaki seans sayısını uygulanan alandaki kılın yoğunluğuna ve kılın uzama zamanına göre belirlemektedir. Seans aralıkları başlangıçta 1- 2 hafta aralığındadır. Seanslar ilerledikçe seans aralıkları da değişiklik göstermektedir. 

İğneli Epilasyon Neden Tercih Edilir?   

İğneli epilasyon, her renk kıl tipinde kullanılan, kalıcı çözüm sağlayan etkili bir yöntem olduğu ve uzun yıllardır kullanıldığı için dikkat edilmesi gereken noktaları da içinde barındırır. İğneli epilasyon, uygulama sonrası ağrı oluşturabilmesi, leke yapabilmesi, uzun sürmesi nedeniyle ustalık gerektiren ve mutlaka uzman estetisyenler tarafından steril koşullarda uygulanması gereken bir yöntemdir. Kalıcı çözümde kullanılan bir tercih olarak dikkat çeken iğneli epilasyonu AS Estetik Güzellik Salonu farkı ile deneyimleyin. 

-Tanıtımı yapılan içerikler kişiden kişiye , hormonal yapıya göre değişkenlik gösterebilir.

Instagram

@aspoliklinigi

@aspoliklinigi
Teklif İste

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.