Epilasyon

AS Estetik, 1998 yılından bugüne vermiş olduğu güçlü ekip, uzman kadro, modern mimari, ileri tıbbi donanım, ve en son teknoloji ile 4 farklı lokasyonda 31 farklı hizmetimizle estetik alanında güzellik merkezi ve poliklinik hizmetleri sunmaktadır.

As Estetik Güzellik Salonu ve Epilasyon Tecrübesi 

Epilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmak adına sıklıkla başvurulan kalıcı bir yöntemdir ve 25 yılı aşkın süredir As Estetik Güzellik Salonu tarafından başarıyla uygulanmaktadır.

Tıraş, ağda, cımbız ve epilatörler vücudunuzdaki istenmeyen tüylere karşı kalıcı bir çözüm üretemediği için epilasyona ihtiyaç duyulur. Epilasyon cilde zarar vermeden kıl kökünü ısıyla yok eden bir teknik sayesinde kılın tekrar oluşumunu engellemeyi hedefler. Tüm bu süreç uzmanlık gerektiren adımları da beraberinde getirir. As Estetik Güzellik Salonu olarak epilasyon uygulama konusundaki tecrübemize güveniyor ve sizleri tecrübemize dahil olmaya davet ediyoruz.

Epilasyonun Faydaları Nelerdir?  

Epilasyonun vücudunuzun her bölgesinde uygulanabilmesini en önemli fayda olarak gösterebiliriz. Bu fayda dışında As Estetik Güzellik Salonu olarak epilasyon yaptırmanın faydalarını; Kalıcı ya da uzun süreli sonuçlar almak, kıl yoğunluğu ve kalınlığından bağımsız olarak 6-7 seansta vücuttaki tüm istenmeyen kıllardan kurtulmak, batık kıllarına ve kıl dönmelerine çözüm olmak şeklinde sıralayabiliriz.

Başarılı Bir Epilasyonun Sırrı Nedir? 

Herkesin cilt tipi birbirinden farklı yapıdadır, bu nedenle mümkün olan en iyi sonuca ulaşmak uzmanlık gerektirir.  Uzmanlık söz konusu olduğunda ise As Estetik Güzellik Salonu olarak rakiplerimizden farkımız olan 20 yılı aşan tecrübemizi örnek gösterebiliriz. Başarılı bir epilasyonun sırrı da bu tecrübe ve uzman kadromuzun özverili çalışmasında saklıdır.  

Epilasyon konusunda başarılı bir sonuca ulaşmanız için merkezlerimizde yapacağınız ücretsiz konsültasyon ile en uygun epilasyon paketini sizin için özelleştiriyor olacağız.

Epilasyon Riskli Bir Uygulama mıdır? 

Epilasyon, uzman bir ekip tarafından, profesyonel ekipmanlarla açık tenli ciltlere sahip belirgin tüylerde etkili bir yöntemdir ve risk yaratan bir durum oluşturmaz. As Estetik Güzellik Salonu ile açık tenli ciltlerin dışında farklı ten renk ve kıl yapısına sahip olan kişilerde bile harika sonuçlar alınabilir. Çünkü As Estetik Güzellik Salonu, rakiplerinin aksine daha koyu cilt tonlarına sahip olanlar kişiler de dahil olmak üzere çeşitli cilt tiplerini ve cilt tonlarına uygun çözümler bulmak için müşterilerine alternatif uygulamalar sunmaktadır.

Kimler Epilasyon Yaptırabilir?

As Estetik Güzellik Salonu olarak vücudundaki tüyleri koyu renkte olan herkese epilasyon uygulamasının yapılabildiğini belirtmek isteriz. 12 yaşın üzerindeki tüm bireylere epilasyon uygulaması sorunsuz bir şekilde merkezimizde yapılmaktadır. Ağrısız bir uygulama olan epilasyon, tecrübeli ekibimizin tarafından As Estetik Güzellik Salonu güvencesiyle etkili bir şekilde uygulanmaktadır. Epilasyon uygulamasını yaptırma konusunda aklında soru işareti olan kişilere tavsiyemiz tecrübeyi göz önünde bulundurmaları olacaktır.As Estetik Güzellik Salonu ile mükemmel sonuçlara ulaşmak kafanızdaki tüm soruları gidermeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Epilasyon yaptırma fikri kafanızda oluştuysa ve istenmeyen tüylerle mücadelenizi uzman bir ekip ile gerçekleştirme düşüncesine sahipseniz sizi As Estetik Güzellik Salonuna bekliyoruz. 

-Tanıtımı yapılan içerikler kişiden kişiye , hormonal yapıya göre değişkenlik gösterebilir.

Instagram

@aspoliklinigi

@aspoliklinigi
Teklif İste

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.